Bucsa bara stabilizatoare
590242
HUTCHINSON
| Diametru interior [mm] | 20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru combustibil
F303701
KAMOKA
| Tip filtru | Filtru conducta |
| Diametru admisie [mm] | 8 |
| Diametru evacuare [mm] | 8 |
| pt. cod original (OE) | 6Q0127400A |
| Înaltime [mm] | 195 |
| Tip combustibil | motorina |
| Diametru exterior [mm] | 88 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
GN927
BERU
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 11 |
| Tehnica de cuplaj | M4 / 2 Nm |
| Lungime [mm] | 67 |
| Adancime montaj [mm] | 21 |
| Dimensiune filet | M12x1,25 |
| Deschidere cheie | 12 mm |
| Amperaj [A] | 14 |
| Spirala conica | 63 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 25 |
| Moment incovoiere [Nm] | 45 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Cilindru receptor frana
101-349
METZGER
| Diametrul pistonului [mm] | 19 |
| Material | otel turnat |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Cilindru receptor frana
52523
A.I.C.
| Partea de montare | Axa spate ambele parti |
| Material | Fonta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat