Articulatie axiala cap de bara
9006213
SASIC
| Partea de montare | punte fata |
| Dimensiune filet 2 | M16x1,5 |
| Dimensiune filet 1 | M14x1,5 |
| lungime bieleta (mm) | 338 |
| pt. cod original (OE) | 1J0422821A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bara directie
56003901
METZGER
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Numar articol par | 56003702 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bara directie
56003702
METZGER
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| Numar articol par | 56003901 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
TRW
| Articol extins/Informatii de extindere | cu material de atașare/fixare |
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| Lungime totala [mm] | 361,3 |
| Tip filet | cu filet pe dreapta |
| Dimensiune filet 1 | M16x1,5 |
| Dimensiune filet 2 | M14x1,5 |
| pt. cod original (OE) | 1J0422803A |
| pt. cod original (OE) | 1J0422804A |
| Va rugam, respectati intructiunile de folosire |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Termostat lichid racire
ADM59215
BLUE PRINT
| Temperatura de deschidere [°C] | 82 |
| Diametru exterior [mm] | 48 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel etansare |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat