Filtru ulei
586005
VALEO
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 101 |
| Dimensiune filet | UNF 3/4" -16 |
| Diametru exterior [mm] | 75 |
| Diametru interior 1 [mm] | 69 |
| Diametru interior 2 [mm] | 62 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1 |
| Greutate [kg] | 0,35 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
586065
VALEO
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 56 |
| Dimensiune filet | UNF 3/4" -16 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Diametru interior 1 [mm] | 71 |
| Diametru interior 2 [mm] | 62 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 0,8 |
| Greutate [kg] | 0,25 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
586077
VALEO
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 101 |
| Dimensiune filet | UNF 3/4" -16 |
| Diametru exterior [mm] | 79 |
| Diametru interior 1 [mm] | 69 |
| Diametru interior 2 [mm] | 62 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1 |
| Greutate [kg] | 0,272 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Furtun incalzire
02-1797
GATES
| Material | EPDM (etilen propilen dienă cauciuc) |
| Culoare | negru |
| Lungime furtun [mm] | 350 |
| Diametru interior 1 [mm] | 24 |
| Diametru interior 2 [mm] | 24 |
| Conform brosurii |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
LS947
PURFLUX
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 69 |
| Diametru exterior [mm] | 96 |
| Diametru 3 [mm] | 61 |
| Diametru 4 [mm] | 71 |
| Dimensiune filet 1 | 3/4"-16 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat