Articulatie sarcina/ghidare
72-3624
MAXGEAR
| Partea de montare | punte fata |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| Partea de montare | partea de jos |
| Partea de montare | Axa fata stanga |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Articulatie sarcina/ghidare
220377
A.B.S.
| Diametru [mm] | 38,3 |
| Dimensiune conus [mm] | 16 |
| Numar articol par | 220377 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Articulatie sarcina/ghidare
93-02385
RTS
| Partea de montare | Axa fata ambele parti |
| Partea de montare | partea de jos |
| Diametru exterior 1 [mm] | 38,3 |
| Diametru exterior 2 [mm] | 16 |
| Greutate [kg] | 0,24 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Articulatie sarcina/ghidare
JBJ723
TRW
| Articol extins/Informatii de extindere | cu acceasorii |
| Dimensiune conus [mm] | 16 |
| pt. cod original (OE) | 54500-BC41A |
| pt. cod original (OE) | 54501-AX600 |
| pt. cod original (OE) | 54500-AX600 |
| pt. cod original (OE) | 54501-BC41A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Articulatie sarcina/ghidare
7576084
SASIC
| Partea de montare | punte fata |
| Partea de montare | partea de jos |
| Diametru [mm] | 16 |
| pt. cod original (OE) | Part of 54500BC42A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat