Filtru ulei
22530
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 118 |
| Diametru exterior [mm] | 89 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
15002/9
MEAT & DORIA
| Înaltime [mm] | 122 |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| pt. cod original (OE) | 06A115561B |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
22538
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 140 |
| Diametru exterior [mm] | 90 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADM52117
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 120 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71,5 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
A210029
DENCKERMANN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 121 |
| Dimensiune filet | 3/4"-16 UNF |
| Diametru exterior 1 [mm] | 87 |
| Diametru interior 1 [mm] | 71 |
| Diametru interior 2 [mm] | 62 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat