Filtru ulei
0 451 203 012
BOSCH
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 149 |
| Dimensiune filet | 3/4" 16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 93 |
| Diametru exterior inel de etanșare [mm] | 72 |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 63 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 2,5 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
0 451 103 346
BOSCH
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 140 |
| Dimensiune filet | 3/4" 16 UNF-2B |
| Diametru exterior [mm] | 94 |
| Diametru exterior inel de etanșare [mm] | 72 |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 62 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 2,2 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu doua ventile blocare retur |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
COF100150S
CHAMPION
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Versiune | w/ Anti-Drain valve |
| Versiune | with By-Pass valve |
| Dimensiune filet | 3/4"-16 UNF |
| Înaltime [mm] | 137 |
| Diametru exterior [mm] | 93 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 2,5 |
| Lungime ambalaj [cm] | 9,8 |
| Latime ambalaj [cm] | 9,8 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 14 |
| Diametru inel de etansare de la [mm] | 62 |
| Diametru inel de etansare pana la [mm] | 71,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
32379
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 142 |
| Diametru exterior [mm] | 96 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADV182147
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 142 |
| Diametru exterior [mm] | 93 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat