Filtru ulei
ADD62104
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 65 |
| Diametru exterior [mm] | 70 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 62,5 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
0 986 452 019
BOSCH
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 72 |
| Dimensiune filet | 3/4" 16 UNF-2B |
| Diametru exterior [mm] | 82 |
| Diametru exterior inel de etanșare [mm] | 66 |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 57 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
FO-898S
JAPANPARTS
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Lungime [mm] | 87 |
| Diametru exterior [mm] | 68 |
| Diametru de montaj [mm] | 62,6 |
| Filet interior (mm) | 3/4 - 16 UNF |
| pt. cod original (OE) | 71742115 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
586082
VALEO
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 85 |
| Dimensiune filet | UNF 3/4" -16 |
| Diametru exterior [mm] | 70 |
| Diametru interior 1 [mm] | 63 |
| Diametru interior 2 [mm] | 56 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1 |
| Greutate [kg] | 0,284 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
LS896
PURFLUX
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 65 |
| Diametru exterior [mm] | 67 |
| Diametru 3 [mm] | 54 |
| Diametru 4 [mm] | 63 |
| Dimensiune filet 1 | 3/4"-16 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat