Bujie incandescenta
CH702
CHAMPION
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Versiune | Double Coil |
| Versiune | Fast Heating |
| Dimensiune filet | M8x1,0 |
| Lungime totala [mm] | 117 |
| Diametru [mm] | 4 |
| Adancime montaj [mm] | 30 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 8 mm |
| Spirala conica | 93 |
| Preparare combustibil | Sistem pompă-duză (PDS) |
| Amperaj [A] | 25 |
| Moment incovoiere [Nm] | 20 |
| Moment strangere de [Nm] | 8 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 10 |
| Lungime ambalaj [cm] | 14,2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,7 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,3 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
8EG 008 498-451
HELLA
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Deschidere cheie | 10mm |
| Varianta bujii incandescente | putere optimizată |
| Tip fisa | Stecher rotund |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
H1 993
METZGER
| Lungime totala [mm] | 117 |
| Adancime montaj [mm] | 30 |
| Dimensiune filet | M8x1 |
| Deschidere cheie | 8 |
| Spirala conica | 93 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | Ø 4mm |
| Moment strangere de [Nm] | 8 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 14 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 2324113 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 2324097 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 2324098 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 0873012 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
74251
FAE
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Dimensiune filet | M 8x1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FEBI BILSTEIN
| Latime [mm] | 32 |
| Diametru interior [mm] | 8 |
| Diametru exterior [mm] | 57 |
| Material | metal |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat