Filtru ulei
ADM52117
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 120 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71,5 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
OP 532/1
FILTRON
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Regulamentul UE privind siguranța produselor (GPSR) | IEC 60417-6183 Cunoștințe specialitate mecanică nec. |
| Înaltime [mm] | 120 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Diametru interior 1 [mm] | 70 |
| Diametru interior 2 [mm] | 62 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADJ132101
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 121 |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 72,6 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
714 322 0002
MEYLE
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Dimensiune filet | 3/4"-16 UNF |
| Înaltime [mm] | 118,6 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
109602
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 121 |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 72,6 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat