Filtru ulei
32378
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 142 |
| Diametru exterior [mm] | 93 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADT32101
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Materialul carcasei | tabla de otel |
| Înaltime [mm] | 139 |
| Diametru exterior [mm] | 95 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
10-02-206
ASHIKA
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Lungime [mm] | 140 |
| Diametru exterior [mm] | 94,3 |
| Diametru de montaj [mm] | 72 |
| Filet interior (mm) | 3/4 x 16 |
| pt. cod original (OE) | 1560041010 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
22530
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 118 |
| Diametru exterior [mm] | 89 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
26-2052
MAXGEAR
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 141 |
| Diametru exterior [mm] | 99 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat