Bec semnalizator
12498LLECOB2
PHILIPS
| TIp lampa | P21W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21 |
| TIp lampa | Lampă sferică |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bec semnalizator
78-0018SET
MAXGEAR
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21/5 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BAY15d |
| TIp lampa | P21/5W |
| TIp lampa | Lampă sferică |
| Calitate | 10 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bec semnalizator
78-0021SET
MAXGEAR
| TIp lampa | P21W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 5 |
| Calitate | 10 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bec semnalizator
12499VPB2
PHILIPS
| TIp lampa | P21/5W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21/5 |
| TIp lampa | Lampă sferică |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BAY15d |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bec, semnalizator
78-0171SET
MAXGEAR
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
| TIp lampa | P21W |
| TIp lampa | LED |
| TIp lampa | Lampă sferică |
| Calitate | 2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat