Bujie incandescenta
8EG 008 498-171
HELLA
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Deschidere cheie | 10mm |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Tip fisa | Stecher rotund |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
CH705
CHAMPION
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Versiune | Double Coil |
| Versiune | Fast Heating |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Lungime totala [mm] | 130 |
| Diametru [mm] | 4 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Spirala conica | 63 |
| Amperaj [A] | 25 |
| Moment incovoiere [Nm] | 35 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
| Lungime ambalaj [cm] | 14,2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,7 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,3 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
VAICO
| Tip cutie viteza | 722,3 |
| Articol necesar aditional, vezi lista accesorii | |
| Tip cutie viteza | 722,4 |
| Tip cutie viteza | cv. automata, 4 viteze |
| Tip filtru | Insertie filtru |
| Interval de schimb recomandat [km] | 80000 |
| Interval de schimb recomandat [ani] | 5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
H1 339
METZGER
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără senzor de presiune |
| Lungime totala [mm] | 130 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Spirala conica | 63 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | Ø 4mm |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 18 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 2324114 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 0873012 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
DENCKERMANN
| Tip filtru | Filtru admisie |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu garnitura baie ulei |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat