Cablu ambreiaj
103 144
TOPRAN GERMANY
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
CH705
CHAMPION
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Versiune | Double Coil |
| Versiune | Fast Heating |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Lungime totala [mm] | 130 |
| Diametru [mm] | 4 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Spirala conica | 63 |
| Amperaj [A] | 25 |
| Moment incovoiere [Nm] | 35 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
| Lungime ambalaj [cm] | 14,2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,7 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,3 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
H1 339
METZGER
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără senzor de presiune |
| Lungime totala [mm] | 130 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Spirala conica | 63 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | Ø 4mm |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 18 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 2324114 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 0873012 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
062900061304
MAGNETI MARELLI
| Amperaj [A] | 8 |
| Moment strangere de [Nm] | 10 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 15 |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Unghi de înclinare | 63 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Lungime 1 [mm] | 81 |
| Lungime 2 [mm] | 27 |
| Lungime totala [mm] | 129,4 |
| Dimensiune filet | M10X1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Timp de incalzire [min] | 2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Cablu ambreiaj
27SKV130
SKV
| Reglare | cu reglare manuala |
| Lungime 1/lungime 2 [mm] | 854 / 438+65 |
| Greutate [kg] | 0,33 |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat