DENCKERMANN
| Tip filtru | Insertie filtru |
| Greutate [kg] | 0,044 |
| pt. cod original (OE) | 0B5 325 330 A |
| Înaltime [mm] | 100 |
| Diametru exterior [mm] | 34 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
A.I.C.
| Tip filtru | Insertie filtru |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu etansare |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
CH705
CHAMPION
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Versiune | Double Coil |
| Versiune | Fast Heating |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Lungime totala [mm] | 130 |
| Diametru [mm] | 4 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Spirala conica | 63 |
| Amperaj [A] | 25 |
| Moment incovoiere [Nm] | 35 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
| Lungime ambalaj [cm] | 14,2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,7 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,3 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
H1 339
METZGER
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără senzor de presiune |
| Lungime totala [mm] | 130 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Spirala conica | 63 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | Ø 4mm |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 18 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 2324114 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 0873012 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru hidraulic cutie de viteze automata
ADBP210005
BLUE PRINT
| Tip filtru | Insertie filtru |
| Înaltime [mm] | 100 |
| Diametru exterior [mm] | 34 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel etansare |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat