Bujie incandescenta
H1 090
METZGER
| Lungime totala [mm] | 133 |
| Adancime montaj [mm] | 29 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Spirala conica | 63 |
| Tensiune [V] | 11 |
| Tehnica de cuplaj | Ø 4mm |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 18 |
| Nr. articol al accesoriului recomandat | 0873012 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
CH207
CHAMPION
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 11 |
| Versiune | Double Coil Long |
| Versiune | Post Heating |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Lungime totala [mm] | 133 |
| Diametru [mm] | 5 |
| Adancime montaj [mm] | 28,6 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Moment incovoiere [Nm] | 35 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
| Lungime ambalaj [cm] | 14,2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,7 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,3 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Cablu frana de parcare
31147
FEBI BILSTEIN
| Numar articol par | 31148 |
| Lungime [mm] | 1681 |
| Partea de montare | spate stanga |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Butuc roata
04-P317
OPTIMAL
| Partea de montare | punte fata |
| Janta, numar gauri | 4 |
| Numar dinti | 25 |
| Diametru exterior [mm] | 128,5 |
| Asezare gauri Ø [mm] | 108 |
| Latime [mm] | 76,8 |
| Dimensiune filet | M12x1.25 |
| Filet interior (mm) | M12 X 1,25 |
| Numar gauri | 4 |
| nr. dinti arbore de intrare | 25 |
| ptr. diametru butuc roata [mm] | 42 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
74168
FAE
| Tensiune [V] | 11 |
| Dimensiune filet | M10x100 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat