Filtru ulei
A210037
DENCKERMANN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 102 |
| Dimensiune filet | 3/4"-16 UNF |
| Diametru exterior 1 [mm] | 80 |
| Diametru interior 1 [mm] | 63 |
| Diametru interior 2 [mm] | 55 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
0 986 452 023
BOSCH
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 100 |
| Dimensiune filet | 3/4" 16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 82 |
| Diametru exterior inel de etanșare [mm] | 65 |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 57 |
| Calitate | 1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADN12103
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Materialul carcasei | tabla de otel |
| Înaltime [mm] | 102 |
| Diametru exterior [mm] | 80 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 62 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
FO-111S
JAPANPARTS
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Lungime [mm] | 102,4 |
| Diametru exterior [mm] | 80 |
| Diametru de montaj [mm] | 63 |
| Filet interior (mm) | 3/4 x 16 |
| pt. cod original (OE) | 1112650 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
184078
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 87 |
| Diametru exterior [mm] | 68 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 61,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat