Filtru ulei
J1313002
HB JAKOPARTS
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 100 |
| Diametru exterior [mm] | 80 |
| Filet interior (mm) | M20 x 1,5 |
| Culoare | negru |
| Cod articol al dispozitivului special recomandat | J9131003 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADV182108
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 121 |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Diametru exterior 1 [mm] | 79 |
| Diametru exterior 2 [mm] | 76 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADJ132101
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 121 |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 72,6 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
109602
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 121 |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 72,6 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set piese inspectie
38167
FEBI BILSTEIN
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat