FEBI BILSTEIN
| Lungime [mm] | 362 |
| Dimensiune filet exterior | M16 x 1,5 |
| Dimensiune filet exterior | M14 x 1,5 |
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| pt. cod original (OE) | 1J0 422 810 A |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu contrapiuliță |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Articulatie axiala cap de bara
116 030 8286
MEYLE
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| Lungime [mm] | 339 |
| Dimensiune filet 1 | M16x1.5 |
| Dimensiune filet 2 | M14x1.5 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu directie servoasistata |
| Restrictiile producatorului | ZF |
| înlocuire în pereche recomandată | |
| Numar bucati necesare | 2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
BGA
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| Dimensiune filet | M14x1.5 |
| Dimensiune filet | M16x1.5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bara directie
17622-SET-MS
MASTER SPORT
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| Numar articol par | 17621-SET-MS |
| Numar bucati pe osie | 1 |
| Greutate neta [kg] | 1,05 |
| Greutate brută [kg] | 1,05 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
TRW
| Articol extins/Informatii de extindere | cu material de atașare/fixare |
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
| Lungime totala [mm] | 361,3 |
| Tip filet | cu filet pe dreapta |
| Dimensiune filet 1 | M16x1,5 |
| Dimensiune filet 2 | M14x1,5 |
| pt. cod original (OE) | 1J0422803A |
| pt. cod original (OE) | 1J0422804A |
| Va rugam, respectati intructiunile de folosire |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat