Bujie incandescenta
IGP-5504
KAVO PARTS
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | M4 |
| Lungime [mm] | 117 |
| Dimensiune filet | M8x1.0mm |
| Deschidere cheie | 8 |
| Adancime montaj [mm] | 29,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
26685
FEBI BILSTEIN
| Lungime [mm] | 30 |
| Dimensiune filet exterior | M8 x 1 |
| Deschidere cheie | 8 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
GE101
BERU
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Lungime [mm] | 117 |
| Adancime montaj [mm] | 30 |
| Dimensiune filet | M8x1,0 |
| Deschidere cheie | 8 mm |
| Amperaj [A] | 25 |
| Spirala conica | 93 |
| Moment strangere de [Nm] | 8 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 10 |
| Moment incovoiere [Nm] | 20 |
| Preparare combustibil | Sistem pompă-duză (PDS) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
100 860 0003
MEYLE
| Dimensiune filet | M8x1 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Lungime totala [mm] | 118 |
| Deschidere cheie | 8 |
| Tehnica de cuplaj | Pin Ø 4 mm |
| Adancime montaj [mm] | 30 |
| Spirala conica | 93° |
| Voltaj [V] | 4,4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
DG-190
DENSO
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără piulita |
| Versiune | Instant heating |
| Dimensiune filet | M8x1.0 |
| Lungime totala [mm] | 117,6 |
| articol alternativ | - |
| pt. cod original (OE) | N10579802 |
| Tehnica de cuplaj | Pin |
| Deschidere cheie | 8 |
| Spirala conica | 93 |
| Masa [g] | 20 |
| Moment strangere de [Nm] | 8 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 10 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat