Bujie incandescenta
100 860 0002
MEYLE
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Lungime totala [mm] | 130 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Tehnica de cuplaj | Pin Ø 4 mm |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Spirala conica | 63° |
| Voltaj [V] | 4,4 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
176203
FEBI BILSTEIN
| Lungime [mm] | 130 |
| Dimensiune filet exterior | M10 x 1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără senzor de presiune |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
ADC41815
BLUE PRINT
| Lungime [mm] | 118 |
| Dimensiune filet exterior | M8 x 1 |
| Deschidere cheie | 8 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Cablu ambreiaj
LC021
KAMOKA
| pt. cod original (OE) | 1H1.721.335A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
8EG 008 498-171
HELLA
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Deschidere cheie | 10mm |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Tip fisa | Stecher rotund |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat