Bujie incandescenta
66-0042
MAXGEAR
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Tensiune [V] | 5 |
| Dimensiune filet | M10 x 1,0 |
| Lungime [mm] | 105,5 |
| Adancime montaj [mm] | 32,5 |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 10 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Tampon cauciuc suspensie
014 032 0102
MEYLE
| Partea de montare | punte fata |
| Înaltime [mm] | 83 |
| Diametru exterior [mm] | 52,5 |
| Sasiu | pentru vehicule fără echipare pentru drumuri rele |
| Numar bucati necesare | 2 |
| înlocuire în pereche recomandată |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Tampon cauciuc suspensie
14903
FEBI BILSTEIN
| Lungime [mm] | 83 |
| Latime [mm] | 53 |
| Material | PU (poliuretan) |
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Partea de montare | Axa fata dreapta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
GE102
BERU
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 5 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Lungime [mm] | 107 |
| Adancime montaj [mm] | 33 |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 25 |
| Spirala conica | 63 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
| Moment incovoiere [Nm] | 35 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
314 860 0001
MEYLE
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Lungime totala [mm] | 106,5 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Tehnica de cuplaj | Pin Ø 4 mm |
| Adancime montaj [mm] | 32,1 |
| Spirala conica | 63° |
| Voltaj [V] | 5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat