Filtru ulei
ADT32108
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 85 |
| Diametru exterior [mm] | 78 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
27147
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 85 |
| Diametru exterior [mm] | 78 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
SM 165
SCT GERMANY
| Înaltime [mm] | 74 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 82 |
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Diametru interior 1 [mm] | 65 |
| Diametru interior 2 [mm] | 57 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
A210020
DENCKERMANN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 76 |
| Dimensiune filet | 3/4"-16 UNF |
| Diametru exterior 1 [mm] | 80 |
| Diametru interior 1 [mm] | 63 |
| Diametru interior 2 [mm] | 55 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
109139
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 87 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat