Filtru ulei
586047
VALEO
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 81 |
| Dimensiune filet | UNF 3/4" -16 |
| Diametru exterior [mm] | 94 |
| Diametru interior 1 [mm] | 72 |
| Diametru interior 2 [mm] | 63 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1 |
| Greutate [kg] | 0,483 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
50013052
KOLBENSCHMIDT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Diametru exterior 1 [mm] | 93 |
| Diametru interior 1 [mm] | 62 |
| Diametru exterior 2 [mm] | 72 |
| Înaltime 1 [mm] | 152 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Înaltime [mm] | 142 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1,2 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADT32103
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 100 |
| Diametru exterior [mm] | 96 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 64,5 |
| Diametru exterior inel de etanșare [mm] | 71,6 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
10-02-201
ASHIKA
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Lungime [mm] | 99 |
| Diametru exterior [mm] | 94,3 |
| Diametru de montaj [mm] | 72,7 |
| Filet interior (mm) | 3/4 x 16 |
| pt. cod original (OE) | 1560025010 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADN12132
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 134 |
| Diametru exterior [mm] | 96 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 72 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat