Filtru ulei
27136
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 120 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
H14W27
HENGST
| Diametru exterior [mm] | 75 |
| Diametru interior [mm] | 63 |
| Diametru exterior 1 [mm] | 72 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Înaltime [mm] | 122 |
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
H14W38
HENGST
| Diametru exterior [mm] | 74 |
| Diametru interior [mm] | 62 |
| Diametru exterior 1 [mm] | 72 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Înaltime [mm] | 118 |
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADM52117
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 120 |
| Diametru exterior [mm] | 77 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Diametru simering [mm] | 71,5 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
0 451 103 369
BOSCH
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 119 |
| Dimensiune filet | 3/4" 16 UNF-2B |
| Diametru exterior [mm] | 76 |
| Diametru exterior inel de etanșare [mm] | 72 |
| Diametru interior inel de etanșare [mm] | 62 |
| Presiune de deschidere supapa trecere [bar] | 1,2 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat