Bujie incandescenta
CH902
CHAMPION
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 7 |
| Versiune | Double Coil |
| Versiune | Fast Heating |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Lungime totala [mm] | 96 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Restrictiile producatorului | (DO NOT MIX WITH CER |
| Restrictiile producatorului | REPLACE FULL SET |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Spirala conica | 63 |
| Amperaj [A] | 45 |
| Moment strangere de [Nm] | 10 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 15 |
| Lungime ambalaj [cm] | 14,2 |
| Latime ambalaj [cm] | 2,5 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 2,13 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
V99-14-0072
VEMO
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
V99-14-0040
VEMO
| Tensiune [V] | 5 |
| Dimensiune filet | M10 x 1,5 |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Voltaj [V] | 5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
GN1017
BERU
| Tensiune [V] | 7 |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
| Lungime [mm] | 96 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Spirala conica | 63 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
19571027
HB ELPARTS
| Tensiune [V] | 7 |
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Lungime totala [mm] | 97 |
| Tehnica de cuplaj | 4mm PIN |
| Adancime montaj [mm] | 29 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat