Filtru ulei
ADK82102
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 83 |
| Diametru exterior [mm] | 69 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
FO-800S
JAPANPARTS
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Lungime [mm] | 102 |
| Diametru exterior [mm] | 80 |
| Diametru de montaj [mm] | 63 |
| Filet interior (mm) | 3/4 -16 UNF |
| pt. cod original (OE) | 1651085FA0 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADT32108
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 85 |
| Diametru exterior [mm] | 78 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
27147
FEBI BILSTEIN
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 85 |
| Diametru exterior [mm] | 78 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
26-0689
MAXGEAR
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Înaltime [mm] | 90 |
| Diametru exterior [mm] | 66 |
| Diametru exterior 2 [mm] | 62 |
| Diametru interior 2 [mm] | 54 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat