Condensator climatizare
32315
ASAM
| Dimensiuni radiator | 553 x 379 x 16 mm |
| Material | aluminiu |
| pt. cod original (OE) | 77 00 428 083 |
| Lungime plasă [mm] | 553 |
| Lățimea plasei [mm] | 379 |
| Adâncimea plasei [mm] | 16 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Condensator climatizare
35430
NRF
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu uscator |
| Material | aluminiu |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu umplutură de azot |
| Lungime plasă [mm] | 510 |
| Lățimea plasei [mm] | 380 |
| Adâncimea plasei [mm] | 16 |
| Proprietati chimice | rezistent la coroziune |
| Diametru admisie [mm] | 11,7 |
| Diametru evacuare [mm] | 8,6 |
| pt. cod original (OE) | 8200106950 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel etansare |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Condensator, climatizare
7800171
KAMOKA
| Material | aluminiu |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu uscator |
| Agent frigorific | R 134a |
| Lungime plasă [mm] | 553 |
| Lățimea plasei [mm] | 379 |
| Adâncimea plasei [mm] | 16 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Condensator climatizare
0809.3028
FRIGAIR
| Agent frigorific | R 134a |
| Dimensiuni radiator | 510 x 380 x 16 mm |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Condensator climatizare
32314
ASAM
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu uscator |
| Dimensiuni radiator | 510 x 379 x 16 mm |
| pt. cod original (OE) | 82 00 757 789 |
| Lungime plasă [mm] | 510 |
| Lățimea plasei [mm] | 379 |
| Adâncimea plasei [mm] | 16 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat