Bec incandescent
193804
FEBI BILSTEIN
| Culoare bec incandescent | transparent |
| indeplineste normele ECE | R37 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
| Tensiune [V] | 6 |
| Putere nominală [W] | 21 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bec semnalizator
12498CP
PHILIPS
| TIp lampa | P21W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21 |
| TIp lampa | Lampă sferică |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bec semnalizator
8GA 002 073-281
HELLA
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21 |
| TIp lampa | P21W |
| Culoare bec incandescent | transparent |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Calitate | 10 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15d |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bec semnalizator
12499CP
PHILIPS
| TIp lampa | P21/5W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21/5 |
| TIp lampa | Lampă sferică |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BAY15d |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bec semnalizator
8GA 002 073-123
HELLA
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | BA15s |
| TIp lampa | P21W |
| Culoare bec incandescent | transparent |
| Tensiune [V] | 12 |
| Putere nominală [W] | 21 |
| indeplineste normele ECE | R37 |
| Calitate | 2 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Tip ambalaj | ambalaj blister |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat