Bujie incandescenta
66-0044
MAXGEAR
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Dimensiune filet | M10 x 1,0 |
| Lungime [mm] | 127,7 |
| Adancime montaj [mm] | 24 |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 7,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
GE133
BERU
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Lungime [mm] | 130 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 25 |
| Spirala conica | 63 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
| Moment incovoiere [Nm] | 35 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Furtun frana
SL 3917
A.B.S.
| Lungime [mm] | 417 |
| Dimensiune filet 1 | INN M10x1.0 |
| Dimensiune filet 2 | OUT M10x1.0 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
METZGER
| Tip cutie viteza | Transmisie cu ambreiaj dublu 7 viteze |
| Tip cutie viteza | DL501, 0B5 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel etansare |
| Set reparatie alternativ | 8020090 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
30 93 8831
SWAG GERMANY
| Lungime [mm] | 130 |
| Dimensiune filet exterior | M10 x 1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără senzor de presiune |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat