HOFFER
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Tip fisa | Stecher plat |
| Culoare stecher | negru |
| Forma carcasa stecher | circular |
| Punct decuplare [C] | 85 |
| Punct schimbare [°C] | 75 |
| Dimensiune filet | M22x1,5 mm |
| Deschidere cheie | 29 mm |
| pt. cod original (OE) | 60506988 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set accesorii, placute frana
109-0199
QUICK BRAKE
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
VERNET
| Temperatura de lucru de la [°C] | 85 |
| Temperatura de lucru pana la [°C] | 75 |
| Dimensiune filet | M22x1.5 |
| Tip senzor | tip senzor deschis |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
MEAT & DORIA
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Tip fisa | Stecher plat |
| Culoare stecher | negru |
| Forma carcasa stecher | circular |
| Punct decuplare [C] | 85 |
| Punct schimbare [°C] | 75 |
| Dimensiune filet | M22x1,5 mm |
| Deschidere cheie | 29 mm |
| pt. cod original (OE) | 60506988 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set accesorii, placute frana
LX0691
DELPHI
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat