Bujie incandescenta
GN992
BERU
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 11 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Lungime [mm] | 133 |
| Adancime montaj [mm] | 29 |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 16 |
| Spirala conica | 63 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
| Moment incovoiere [Nm] | 35 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
614 860 0001
MEYLE
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Lungime totala [mm] | 133,3 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Tehnica de cuplaj | Pin Ø 4 mm |
| Adancime montaj [mm] | 28,3 |
| Spirala conica | 63° |
| Voltaj [V] | 11 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Cap de bara
91-00653
RTS
| Partea de montare | Axa fata stanga |
| Filet interior 1 [mm] | M16x1,5 |
| Filet exterior 2 [mm] | M10x1 |
| Lungime [mm] | 92 |
| Greutate [kg] | 0,33 |
| Numar articol par | 91-00652 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Cap de bara
8500 16130
TRISCAN
| Tip filet | cu filet pe dreapta |
| Dimensiune filet | F 16 x1,5 |
| Numar articol par | 8500 16129 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Cablu frana de parcare
10.4158
METZGER
| Lungime 1/lungime 2 [mm] | 1681/1170 |
| Numar bucati necesare | 1 |
| Partea de montare | spate stanga |
| Numar articol par | 10.4157 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat