Filtru ulei
10-01-117
ASHIKA
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Lungime [mm] | 86 |
| Diametru exterior [mm] | 65,2 |
| Diametru de montaj [mm] | 63 |
| Filet interior (mm) | 3/4 x 16 |
| pt. cod original (OE) | 1520870J0A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
ADT32112
BLUE PRINT
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Materialul carcasei | tabla de otel |
| Înaltime [mm] | 92 |
| Diametru exterior [mm] | 68 |
| Dimensiune filet interior | 3/4" - 16 UNF |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
S 3266 R
SOFIMA
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Înaltime [mm] | 91 |
| Dimensiune filet | 3/4-16 UNF |
| Diametru exterior [mm] | 66 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu ventil blocare retur |
| Diametru exterior 1 [mm] | 69 |
| Diametru exterior 2 [mm] | 62 |
| Diametru interior 1 [mm] | 55 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
26-0398
MAXGEAR
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Dimensiune filet | 3/4" 16 UNF-2B |
| Înaltime [mm] | 87 |
| Diametru exterior [mm] | 65 |
| Diametru interior [mm] | 52 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Filtru ulei
COF100141S
CHAMPION
| Tip filtru | Filtru insurubabil |
| Versiune | w/ Anti-Drain valve |
| Dimensiune filet | 3/4"-16 UNF |
| Înaltime [mm] | 87 |
| Diametru exterior [mm] | 66 |
| Diametru interior [mm] | 54 |
| Diametru interior 1 [mm] | 61 |
| Diametru 1 [mm] | 67 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Lungime ambalaj [cm] | 7 |
| Latime ambalaj [cm] | 7 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 9,5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat