Bujie incandescenta
GE102
BERU
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 5 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Lungime [mm] | 107 |
| Adancime montaj [mm] | 33 |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 25 |
| Spirala conica | 63 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
| Moment incovoiere [Nm] | 35 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
24094
FEBI BILSTEIN
| Lungime [mm] | 106,5 |
| Adancime montaj [mm] | 32 |
| Dimensiune filet exterior | M10 x 1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Tensiune [V] | 5 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
5968
NGK
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Tensiune [V] | 5,0 |
| Amperaj [A] | 10,0 |
| Rezistenta electrica [Ohm] | 0,4 |
| Lungime totala [mm] | 106,5 |
| Adancime montaj [mm] | 32,8 |
| Dimensiune filet | M10 x 1,0 |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
314 860 0001
MEYLE
| Dimensiune filet | M10x1 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Lungime totala [mm] | 106,5 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Tehnica de cuplaj | Pin Ø 4 mm |
| Adancime montaj [mm] | 32,1 |
| Spirala conica | 63° |
| Voltaj [V] | 5 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
176432
FEBI BILSTEIN
| Lungime [mm] | 106,5 |
| Adancime montaj [mm] | 32 |
| Dimensiune filet exterior | M10 x 1 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Tensiune [V] | 5 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat