chit lant de distributie
KDC457.08
SNR
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Numar de zale lant | 66 |
| constructie lant | lant inchis |
| constructie lant | simplex |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
chit lant de distributie
CHK1003
GATES
| An fabricatie de la | 200111 |
| Agregate angrenate | Ax cu came |
| Cod articol al dispozitivului special recomandat | GAT4810 |
| Cod articol al dispozitivului special recomandat | GAT4844 |
| Cod articol al dispozitivului special recomandat | GAT4634 |
| Conform brosurii |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
chit lant de distributie
142-01-563
ABAKUS
| Articol extins/Informatii de extindere | cu intinzator lant |
| Numar de zale lant | 130 |
| Cantitate piese | 4 |
| constructie lant | simplex |
| constructie lant | lant inchis |
| pt. cod original (OE) | 03E109229A |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! | |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | Pt. montaj necesita scula speciala |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
chit lant de distributie
142-01-548
ABAKUS
| Articol extins/Informatii de extindere | cu intinzator lant |
| Numar de zale lant | 130 |
| Cantitate piese | 4 |
| constructie lant | simplex |
| constructie lant | lant inchis |
| pt. cod original (OE) | 03C 109 469 K |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! | |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | Pt. montaj necesita scula speciala |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Chit lant de distributie
30497
FEBI BILSTEIN
| constructie lant | simplex |
| Dimensiuni lant distributie | G53HC |
| Dimensiuni lant distributie | G53AM |
| Dimensiuni lant distributie | G53HR |
| Dimensiuni lant distributie | G53HP |
| Numar de zale lant | 130 |
| constructie lant | lant inchis |
| Divizarea lanțului [mm] | 8 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu sina de culisare |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu intinzator lant |
| pt. cod original (OE) | 03E 109 229 A S2 |
| Atentie la informatii de service |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat