MEAT & DORIA
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Forma carcasa stecher | Forma de D |
| Culoare stecher | gri inchis |
| Diametru de montaj [mm] | 25 |
| Tip senzor | NTC |
| Adancime montaj [mm] | 20 |
| pt. cod original (OE) | 06A919501A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FACET
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| pentru numar articol | 26.0015K |
| pentru numar articol | 7.3278K |
| pentru numar articol | 7.7946 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
HOFFER
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Forma carcasa stecher | Forma de D |
| Culoare stecher | gri inchis |
| Diametru de montaj [mm] | 25 |
| Tip senzor | NTC |
| Adancime montaj [mm] | 20 |
| pt. cod original (OE) | 06A919501A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Senzor temperatura lichid de racire
1.830.278
EPS
| Numar motor TECDOC | 16333 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Numar motor TECDOC | 18156 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| pentru numar articol | 1.660.015K |
| pentru numar articol | 1.830.278K |
| pentru numar articol | 1.879.946 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat