Cuzinet stabilizator Axa spate ambele parti
VKDS 451002
SKF
| Partea de montare | Axa spate ambele parti |
| Numar bucati necesare | 2 |
| Diametru stabilizator [mm] | 20,7 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Cuzinet stabilizator interior/puntea spate
8500 29897
TRISCAN
| Partea de montare | interior |
| Partea de montare | puntea spate |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| Numar motor TECDOC | 18135 |
| pt. numar PR | G0K |
| pt. numar PR | UA1 |
| Separarea blocurilor | |
| Partea de montare | interior |
| Partea de montare | puntea spate |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| pt. numar PR | 1JA |
| pt. numar PR | 1JG |
| pt. numar PR | 1JH |
| pt. numar PR | 1JL |
| Numar bucati necesare | 2 |
| Diametru [mm] | 18,5 |
| Tip montare | suport cauciuc |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Cuzinet stabilizator puntea spate
VWSB-B6R
FEBEST
| Tip cutie viteza | cv. automata |
| De la an model | 2006 |
| Pana la an model | 2007 |
| pentru număr PR combinat | 1JA+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JG+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JH+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JL+G1A |
| Tip cutie viteza | cv. automata |
| De la an model | 2006 |
| Pana la an model | 2007 |
| pentru număr PR combinat | 1JB+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JC+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JK+G1A |
| Tip cutie viteza | cv. automata |
| De la an model | 2006 |
| Pana la an model | 2007 |
| pentru număr PR combinat | 1JR+G1A |
| Tip cutie viteza | cv. automata |
| De la an model | 2006 |
| Pana la an model | 2007 |
| pentru număr PR combinat | UA1+G1A+K8D |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| De la an model | 2006 |
| Pana la an model | 2007 |
| pentru număr PR combinat | 1JA+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JG+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JH+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JL+G0K |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| De la an model | 2006 |
| Pana la an model | 2007 |
| pentru număr PR combinat | 1JB+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JC+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JK+G0K |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| De la an model | 2006 |
| Pana la an model | 2007 |
| pentru număr PR combinat | 1JR+G0K |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| De la an model | 2006 |
| Pana la an model | 2007 |
| pentru număr PR combinat | UA1+G0K+K8D |
| Tip cutie viteza | cv. automata |
| pentru model an fabric. | 2008 |
| pentru număr PR combinat | 1JB+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JC+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JK+G1A |
| Tip cutie viteza | cv. automata |
| pentru model an fabric. | 2008 |
| pentru număr PR combinat | 1JA+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JG+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JH+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JL+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JR+G1A |
| pentru număr PR combinat | UA1+G1A |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| pentru model an fabric. | 2008 |
| pentru număr PR combinat | 1JB+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JC+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JK+G0K |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| pentru model an fabric. | 2008 |
| pentru număr PR combinat | 1JA+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JG+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JH+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JL+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JR+G0K |
| pentru număr PR combinat | UA1+G0K |
| De la an model | 2009 |
| pentru număr PR combinat | UB8,1JP |
| Tip cutie viteza | cv. automata |
| De la an model | 2009 |
| pentru număr PR combinat | 1JA+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JG+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JH+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JL+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JR+G1A |
| pentru număr PR combinat | UA1+G1A |
| Tip cutie viteza | cv. automata |
| De la an model | 2009 |
| pentru număr PR combinat | UC5+G1A |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| De la an model | 2009 |
| pentru număr PR combinat | UA0+G0K |
| pentru număr PR combinat | UA6+G0K |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| De la an model | 2009 |
| pentru număr PR combinat | 1JA+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JG+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JH+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JL+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JR+G0K |
| pentru număr PR combinat | UA1+G0K |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| De la an model | 2009 |
| pentru număr PR combinat | UC5+G0K |
| Partea de montare | puntea spate |
| Diametru [mm] | 21 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
MEYLE
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| Numar motor TECDOC | 18135 |
| pt. numar PR | G0K |
| pt. numar PR | UA1 |
| Separarea blocurilor | |
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| pt. numar PR | 1JA |
| pt. numar PR | 1JG |
| pt. numar PR | 1JH |
| pt. numar PR | 1JL |
| Partea de montare | Axa spate dreapta |
| Partea de montare | Axa spate stanga |
| Diametru stabilizator [mm] | 20,7 |
| Numar bucati necesare | 2 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
MAXGEAR
| Partea de montare | interior |
| Partea de montare | fata |
| Diametru interior [mm] | 22 |
| Diametru stabilizator [mm] | 23 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat