FEBI BILSTEIN
| Numar motor TECDOC | 18135 |
| Tip cutie viteza | cv. automata cu 6 viteze |
| Diametru stabilizator [mm] | 21,7 |
| pt. numar PR | UA1 |
| Separarea blocurilor | |
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Diametru stabilizator [mm] | 21,7 |
| pt. numar PR | 1JA |
| pt. numar PR | 1JH |
| pentru număr PR combinat | UA1+UC5 |
| Diametru interior [mm] | 19 |
| Material | Cauciuc/Metal |
| Partea de montare | puntea spate |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
METZGER
| pentru număr PR combinat | 1JA+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JG+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JH+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JL+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JR+G0K |
| pentru număr PR combinat | UA1+G0K |
| Partea de montare | Axa spate stanga |
| Partea de montare | Axa spate dreapta |
| Tip montare | suport cauciuc |
| Diametru interior [mm] | 20,7 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bucsa bara stabilizatoare puntea spate
30 93 2625
SWAG GERMANY
| Numar motor TECDOC | 18135 |
| Tip cutie viteza | cv. automata cu 6 viteze |
| Diametru stabilizator [mm] | 21,7 |
| pt. numar PR | UA1 |
| Separarea blocurilor | |
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Diametru stabilizator [mm] | 21,7 |
| pt. numar PR | 1JA |
| pt. numar PR | 1JH |
| pentru număr PR combinat | UA1+UC5 |
| Diametru interior [mm] | 19 |
| Material | Cauciuc/Metal |
| Partea de montare | puntea spate |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ORIGINAL IMPERIUM
| pt. cod original (OE) | 1K0511327AR |
| Partea de montare | spate |
| Numar bucati necesare | 2 |
| Masa [g] | 78 |
| Diametru interior [mm] | 21 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
MAXGEAR
| Tip cutie viteza | cv. manuala |
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| pt. numar PR | 1JC |
| pt. numar PR | 1JK |
| pt. numar PR | G0K |
| Tip cutie viteza | cv. automata |
| Partea de montare | Axa spate dreapta |
| Partea de montare | Axa spate stanga |
| Diametru interior [mm] | 22 |
| Diametru stabilizator [mm] | 22 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat