MAXGEAR
| pt. numar PR | 0BF |
| Partea de montare | puntea spate |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu carcase |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu bucsa de cauciuc |
| Diametru [mm] | 22 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bara stabilizatoare suspensie puntea spate
100 653 0017
MEYLE
| pt. numar PR | 0BF |
| Partea de montare | puntea spate |
| Diametru stabilizator [mm] | 21,7 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu carcase |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu bucsa de cauciuc |
| Numar bucati necesare | 1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set stabilizator spate
2399-B7R
FEBEST
| pentru număr PR combinat | 1JA+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JG+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JH+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JL+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JR+G1A |
| pentru număr PR combinat | UA1+G1A+K8D |
| pentru număr PR combinat | 1JB+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JC+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JK+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JA+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JG+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JH+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JL+G1A |
| pentru număr PR combinat | 1JR+G1A |
| pentru număr PR combinat | UA1+G1A |
| pentru număr PR combinat | UC5+G1A |
| Partea de montare | spate |
| Diametru [mm] | 22 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set stabilizator spate
2399-B6R
FEBEST
| pentru număr PR combinat | 1JA+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JG+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JH+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JL+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JR+G0K |
| pentru număr PR combinat | UA1+G0K+K8D |
| pentru număr PR combinat | 1JA+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JG+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JH+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JL+G0K |
| pentru număr PR combinat | 1JR+G0K |
| pentru număr PR combinat | UA1+G0K |
| pentru număr PR combinat | UB8,1JP |
| pentru număr PR combinat | UA0+G0K |
| pentru număr PR combinat | UA6+G0K |
| pentru număr PR combinat | UC5+G0K |
| Partea de montare | spate |
| Diametru [mm] | 21 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
FEBI BILSTEIN
| Tip cutie viteza | pentru cutie viteze automata treapta 6 |
| pt. numar PR | 1JA |
| Separarea blocurilor | |
| Tip cutie viteza | pentru cutie viteze automata treapta 6 |
| pt. numar PR | 1JG |
| Separarea blocurilor | |
| Tip cutie viteza | pentru cutie viteze automata treapta 6 |
| pt. numar PR | 1JH |
| Separarea blocurilor | |
| Tip cutie viteza | pentru cutie viteze automata treapta 6 |
| pt. numar PR | 1JL |
| Separarea blocurilor | |
| Tip cutie viteza | pentru cutie viteze automata treapta 6 |
| pt. numar PR | 1JR |
| Separarea blocurilor | |
| Tip cutie viteza | cv. manuala, 6 viteze |
| pt. numar PR | 1JB |
| Separarea blocurilor | |
| Tip cutie viteza | cv. manuala, 6 viteze |
| pt. numar PR | 1JC |
| Separarea blocurilor | |
| Tip cutie viteza | cv. manuala, 6 viteze |
| pt. numar PR | 1JK |
| Partea de montare | puntea spate |
| Diametru stabilizator [mm] | 22 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu lagăre din cauciuc |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu bara directie |
| pt. cod original (OE) | 1K0 511 409 CB S1 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat