incuietoare usa fata stanga
132-053-057
ABAKUS
| Partea de montare | fata stanga |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 9 |
| Numar articol par | 132-053-058 |
| pt. cod original (OE) | 3C1837015A |
| Sistem de închidere | cu telecomanda |
| Sistem de închidere | cu inchidere centralizata |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
incuietoare usa fata dreapta
132-053-058
ABAKUS
| Partea de montare | fata dreapta |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 7 |
| Numar articol par | 132-053-057 |
| pt. cod original (OE) | 3C1837016A |
| Sistem de închidere | cu telecomanda |
| Sistem de închidere | cu inchidere centralizata |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ASAM
| Partea de montare | fata dreapta |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| pt. cod original (OE) | 8J1 837 016 A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ASAM
| Partea de montare | fata stanga |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| pt. cod original (OE) | 8J1 837 015 A |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ASAM
| Partea de montare | spate stanga |
| pt. cod original (OE) | 3C4 839 015 A |
| Numar articol par | 79383 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat