Far dreapta
441-11B1RMLD-EM
ABAKUS
| Partea de montare | dreapta |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Restrictiile producatorului | VALEO |
| Numar articol par | 441-11B1LMLD-EM |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
5839962V
VAN WEZEL
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Producător | Valeo |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 5839961V |
| Calitate | OES |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
043625
VALEO
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | stanga |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | xenon |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | H7 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără unitate de control Xenon |
| Versiune | 6G |
| Functie de lampa | cu lumina pentru curbe |
| TIp lampa | W5W |
| Presiune optica | alb |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 043626 |
| Greutate [kg] | 4,24 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
043626
VALEO
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | dreapta |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | xenon |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | H7 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără unitate de control Xenon |
| Versiune | 6G |
| Functie de lampa | cu lumina pentru curbe |
| TIp lampa | W5W |
| Presiune optica | alb |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 043625 |
| Greutate [kg] | 4,3 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
088982
VALEO
| An fabricatie pana la | 200711 |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Partea de montare | dreapta |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Constructie lampa | xenon |
| TIp lampa | D1S (tub descarcare gaze) |
| TIp lampa | H7 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără unitate de control Xenon |
| Versiune | 5GL |
| Functie de lampa | cu lumina pentru curbe |
| Culoare semnalizator | transparent |
| TIp lampa | W5W |
| Presiune optica | alb |
| Varianta de tata | Europa |
| Numar articol par | 088981 |
| Greutate [kg] | 4,45 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat