Far stanga
2761118
ALKAR
| Partea de montare | stanga |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Mod de operare | electric |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | Carcasa cu parte interioara neagra |
| Versiune | TIPO V |
| Numar articol par | 2762118 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
441-11A7L-LDEM2
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | Carcasa cu parte interioara neagra |
| TIp lampa | H7/H7 |
| TIp lampa | W5W |
| Variantă de execuție soclu lampă incandescentă | PX26d |
| Restrictiile producatorului | HELLA |
| Numar articol par | 441-11A7R-LDEM2 |
| Mod de operare | electric |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far stanga
1EL 247 014-011
HELLA
| Partea de montare | stanga |
| Verificare număr OE | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Număr de referință | 25 |
| TIp lampa | H7/H7 |
| TIp lampa | W5W |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | FF |
| Constructie lampa | Halogen |
| Constructie lampa | DE |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Functie de lampa | fără lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| Numarul functiilor luminoase | 3 |
| Numar articol par | 1EL 247 014-021 |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
1EL 247 014-021
HELLA
| Partea de montare | dreapta |
| Verificare număr OE | |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Număr de referință | 25 |
| TIp lampa | W5W |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Tensiune [V] | 12 |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Constructie lampa | DE |
| Constructie lampa | FF |
| Constructie lampa | Halogen |
| Functie de lampa | cu faza lunga |
| Functie de lampa | fără lumini de semnalizare |
| Functie de lampa | cu faza scurta |
| Functie de lampa | cu lumini de pozitie |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu becuri cu incandescenta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Numarul functiilor luminoase | 3 |
| Numar articol par | 1EL 247 014-011 |
| Varianta de tata | Europa |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Far dreapta
5839962
VAN WEZEL
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | H7/H7 |
| Echipament vehicul | pentru vehicule cu reglare faruri (electrică) |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu motor reglaj LWR |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Numar articol par | 5839961 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat