METZGER
| De la data de productie | 28.05.2009 |
| Partea de montare | stanga |
| Partea de montare | dreapta |
| Culoare lentile | transparent |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu marcaj E |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| TIp lampa | W5W |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
METZGER
| Serie șasiu (VIN)până la | 3C-8P064 000 |
| Serie șasiu (VIN)până la | 3C-8E115 800 |
| Partea de montare | stanga |
| Partea de montare | dreapta |
| Culoare lentile | transparent |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu marcaj E |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| TIp lampa | C5W |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Iluminare numar de circulatie pe ambele parti
L53-210-0002LED
ABAKUS
| An fabricatie pana la | 200709 |
| Partea de montare | pe ambele parti |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu LED |
| TIp lampa | LED |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
JP GROUP
| An fabricatie pana la | 200710 |
| Partea de montare | pe ambele parti |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
METZGER
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 3C-8P064 001 |
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 3C-8E115 801 |
| Pana la data de productie | 27.05.2009 |
| Partea de montare | stanga |
| Partea de montare | dreapta |
| Culoare lentile | transparent |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu marcaj E |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| TIp lampa | C5W |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat