Iluminare numar de circulatie
003-23-905
ABAKUS
| An fabricatie de la | 200801 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| TIp lampa | C5W |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
SKV
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 3C-8E115 801 |
| Serie șasiu (VIN) începând cu | 3C-8P064 001 |
| Pana la data de productie | 27.05.2009 |
| Partea de montare | dreapta |
| Partea de montare | stanga |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Greutate [kg] | 0,03 |
| fără autorizație ECE/ABE | |
| Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
ABAKUS
| Partea de montare | pe ambele parti |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| TIp lampa | C5W |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
A.I.C.
| An fabricatie de la | 200710 |
| Serie șasiu (VIN)până la | 3C-B-050 000 |
| Partea de montare | stanga |
| Partea de montare | dreapta |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu marcaj E |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
VAN WEZEL
| An fabricatie de la | 200710 |
| An fabricatie pana la | 200905 |
| Partea de montare | stanga |
| Partea de montare | dreapta |
| TIp lampa | C5W |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără LED |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat