Set segmenti piston
08-432307-10
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Supradimensionare (mm) | 0,5 |
| Alezaj piston [mm] | 81,5 |
| pt. cod original (OE) | ~ OE 03L 107065 AG |
| pt. cod original (OE) | 03L 198151 A |
| Numar componente | 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Numar componente | 2mm 005IFU CK P KV1 |
| Numar componente | 3mm 231LKZ CRP GOE13 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
PR1-000
FAI
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Supradimensionare (mm) | 0,00 |
| Numar componente | 1.75/2.0/3.0 |
| Dimensiune standard (STD) | |
| Diametrul orificiului [mm] | 81 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat