Set segmenti piston
08-432300-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Alezaj piston [mm] | 81 |
| pt. cod original (OE) | 03L198151A |
| Numar componente | 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Numar componente | 2.0mm 005IFU P F14 |
| Numar componente | 3mm 231LKZ CRP GOE13 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-432300-10
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Alezaj piston [mm] | 81 |
| pt. cod original (OE) | ~ to 03L 107065 AG |
| pt. cod original (OE) | 03L 198151 C |
| Numar componente | 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Numar componente | 2mm 005IFU CK P KV1 |
| Numar componente | 3mm 231LKZ CRP GOE13 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
08-432307-00
GOETZE
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Supradimensionare (mm) | 0,5 |
| Alezaj piston [mm] | 81,5 |
| Numar componente | 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Numar componente | 2.0mm 005IFU P F14 |
| Numar componente | 3mm 231LKZ CRP GOE13 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
030 90 N2
MAHLE
| Alezaj piston [mm] | 81,51 |
| Numar componente | 1. R 1.75 CrK |
| Numar componente | 2. M 2.0 IFU P |
| Numar componente | 3. DSF 3.0 Cr |
| Lungime ambalaj [cm] | 12,5 |
| Latime ambalaj [cm] | 12,50 |
| Inaltime ambalaj [cm] | 3,00 |
| Greutate netă [g] | 34 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set segmenti piston
R1009100
ENGINETEAM
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Alezaj piston [mm] | 81,01 |
| Dimensiune standard (STD) |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat