Set montaj, turbocompresor
8606084
KAMOKA
| pt. cod original (OE) | 03L253010C |
| Tip compresor | Turbocompresor cu gaze de esapament |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set montaj turbocompresor
KT110490E
FA1
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Set scurt | |
| Set reparatie alternativ | KT110490 |
| Tip compresor | Turbocompresor cu gaze de esapament |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set montaj turbocompresor
JTC11576
AJUSA
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu garnituri |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set montaj turbocompresor
303.100
ELRING
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu garnituri |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 010 |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 010 D |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 016 F |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 016 G |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 016 K |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 019 C |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 019 J |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 019 K |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 019 M |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 019 T |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 056 |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 056 A |
| pt. cod original (OE) | 03L 253 056 C |
| pt. cod original (OE) | 5303970-0129 |
| pt. cod original (OE) | 5303970-0132 |
| pt. cod original (OE) | 5303970-0137 |
| pt. cod original (OE) | 5303970-0139 |
| pt. cod original (OE) | 5303970-0205 |
| pt. cod original (OE) | 5303970-0207 |
| pt. cod original (OE) | 5303980-0129 |
| pt. cod original (OE) | 5303980-0132 |
| pt. cod original (OE) | 5303980-0137 |
| pt. cod original (OE) | 5303980-0139 |
| pt. cod original (OE) | 5303980-0205 |
| pt. cod original (OE) | 5303980-0207 |
| pt. cod original (OE) | 5303988-0129 |
| pt. cod original (OE) | 5303988-0132 |
| pt. cod original (OE) | 5303988-0137 |
| pt. cod original (OE) | 5303988-0139 |
| pt. cod original (OE) | 5303988-0205 |
| pt. cod original (OE) | 5303988-0207 |
| pt. cod original (OE) | 5303990-0129 |
| pt. cod original (OE) | 5303990-0132 |
| pt. cod original (OE) | 5303990-0137 |
| pt. cod original (OE) | 5303990-0139 |
| pt. cod original (OE) | 5303990-0205 |
| pt. cod original (OE) | 5303990-0207 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu suruburi |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Set montaj, turbocompresor
8606009
KAMOKA
| pt. cod original (OE) | 03L 253 056 GX |
| Tip compresor | Turbocompresor cu gaze de esapament |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat