Lampa spate stanga
714027100701
MAGNETI MARELLI
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Sectiune | pertea interioara |
| TIp lampa | H6W |
| TIp lampa | W21W |
| TIp lampa | W16W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Functie de lampa | cu lumini de mers inapoi |
| Functie de lampa | cu lampa de ceata spate |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714027100801 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
714027100801
MAGNETI MARELLI
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Sectiune | pertea interioara |
| TIp lampa | W21W |
| TIp lampa | H6W |
| TIp lampa | W16W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Functie de lampa | cu lumini de mers inapoi |
| Functie de lampa | cu lampa de ceata spate |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714027100701 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
714027090801
MAGNETI MARELLI
| Partea de montare | dreapta |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Sectiune | partea exterioara |
| TIp lampa | RY10W |
| TIp lampa | W16W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Functie de lampa | cu lumini de frana |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714027090701 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
441-19A4L-UE
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | fără becuri cu incandescenta |
| TIp lampa | W16W |
| TIp lampa | RY10W |
| Numar articol par | 441-19A4R-UE |
| Sectiune | partea exterioara |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
714027090701
MAGNETI MARELLI
| Partea de montare | stanga |
| Trafic pe stânga/dreapta | pentru trafic pe dreapta |
| Sectiune | partea exterioara |
| TIp lampa | W16W |
| TIp lampa | RY10W |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Functie de lampa | cu lumini de frana |
| Calitate | O.E. (Original) |
| Numar articol par | 714027090801 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat