Bujie incandescenta
101315
ASAM
| Deschidere cheie | 10 |
| Dimensiune filet | M 10 x 1 |
| Lungime [mm] | 130 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tehnica de cuplaj | PIN |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| pt. cod original (OE) | 059 963 319 M |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
KP014
KAMOKA
| Tensiune [V] | 4 |
| Diametru [mm] | 4 |
| Lungime [mm] | 126 |
| Deschidere cheie | 10 |
| Varianta bujii incandescente | Bujie incandescenta metalica |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
GE133
BERU
| Numar bucati necesare | 4 |
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Lungime [mm] | 130 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 25 |
| Spirala conica | 63 |
| Moment strangere de [Nm] | 15 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
| Moment incovoiere [Nm] | 35 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
66-0083
MAXGEAR
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Numar bucati necesare | 4 |
| Varianta bujii incandescente | capacitate de postincandescenta |
| Varianta bujii incandescente | bujie incandescenta tip-creion |
| Tensiune [V] | 4 |
| Dimensiune filet | M10x1,0 |
| Lungime [mm] | 130 |
| Adancime montaj [mm] | 28 |
| Tehnica de cuplaj | 4 mm PIN |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Amperaj [A] | 25 |
| Cuplu de strangere pana la [Nm] | 20 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Bujie incandescenta
E300005
DENCKERMANN
| Numar motor TECDOC | 20799 |
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Tensiune [V] | 4,4 |
| Dimensiune filet | M10 x 1,0 |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat