| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Forma carcasa stecher | Forma de D |
| Culoare stecher | gri inchis |
| Diametru de montaj [mm] | 25 |
| Tip senzor | NTC |
| Adancime montaj [mm] | 20 |
| pt. cod original (OE) | 06A919501A |
| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Separarea blocurilor | |
| Marcaj culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Numar motor TECDOC | 24600 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Separarea blocurilor | |
| Marcaj culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| pentru numar articol | 26.0015K |
| pentru numar articol | 7.3278K |
| pentru numar articol | 7.7946 |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Forma carcasa stecher | Forma de D |
| Culoare stecher | gri inchis |
| Diametru de montaj [mm] | 25 |
| Tip senzor | NTC |
| Adancime montaj [mm] | 20 |
| pt. cod original (OE) | 06A919501A |
Senzor temperatura lichid de racire
6PT 009 309-331| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Numar motor TECDOC | 24600 |
| Specificatii de asamblare | conectat |
| Tensiune [V] | 12 |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu etansare |
| Culoare | negru |
| Tip senzor | NTC |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Articol completare/Info suplimentar 2 | cu inel siguranta |
| Corespunde piesei originale- ca si culoare | negru |
| Corespunde piesei originale- ca si culoare | gri |
| Adancime montaj [mm] | 20 |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Senzor temperatura lichid de racire
1.830.278| Numar motor TECDOC | 23178 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Separarea blocurilor | |
| Marcaj culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Numar motor TECDOC | 24600 |
| Culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| Separarea blocurilor | |
| Marcaj culoare | gri |
| Numărul conexiunilor cu mufă | 2 |
| pentru numar articol | 1.660.015K |
| pentru numar articol | 1.830.278K |
| pentru numar articol | 1.879.946 |