Lampa spate dreapta
441-1332R-LD-UE
ABAKUS
| Partea de montare | dreapta |
| Vehicul cu volan pe stânga/dreapta | pentru vehicule cu volan pe stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| Numar articol par | 441-1332L-LD-UE |
| Sectiune | pertea interioara |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
441-19C4L-UE
ABAKUS
| Partea de montare | stanga |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | P21/5W |
| TIp lampa | P21W |
| Culoare | roșu |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
| Numar articol par | 441-19C4R-UE |
| Sectiune | partea exterioara |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
11-12165-00-9
TYC
| An fabricatie pana la | 201409 |
| Partea de montare | dreapta |
| Sectiune | partea exterioara |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate stanga
11-12166-00-9
TYC
| An fabricatie pana la | 201409 |
| Partea de montare | stanga |
| Sectiune | partea exterioara |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu suport bulb |
| Articol extins/Informatii de extindere | cu bec cu incandescanta |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat
Lampa spate dreapta
441-19C4R-UE
ABAKUS
| Partea de montare | dreapta |
| Tip inmatriculare | Verificat ECE |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără suport bec |
| Articol extins/Informatii de extindere | fără bec cu incandescenta |
| TIp lampa | P21/5W |
| TIp lampa | P21W |
| Culoare | roșu |
| Culoare lumina semnalizator | galben |
| Numar articol par | 441-19C4L-UE |
| Sectiune | partea exterioara |
| Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară! |
Marketplace : Adauga in cos - pentru vizualizare reducere magazin preferat
Magazin preferat : Autentificare - pentru vizualizare disponibilitate stoc magazin preferat